Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Художник-монументаліст Петро Гончар | За чай.com | 09.04.2018

Телевидение
10.04.2018
Unidot
55просмотров
Посмотреть позже
У Великодній понеділок 9 квітня до нас завітає митець-легенда, художник-монументаліст, скульптор, колекціонер та хранитель унікальної музейної колекції, яка є серцевиною Національного центру народної культури "Музею Івана Гончара" - Петро Іванович Гончар.
Він як художник, ідейний послідовник "бойчукізму" в малярстві, автор численних персональних виставок. Його роботи зберігаються у Запорізькому та Хмельницькому художніх музеях, приватних колекціях в Україні й за кордоном. Автор та упорядник багатьох книг-альбомів з мистецтва, етнографії та етнографічно-історичних досліджень.
А сам НЦНК "Музей Івана Гончара" перетворився на живу й креативне творчу лабораторію, де оживають звичаї, пісні, обряди, де оживає сама історія народу.
З Петром Гончарем святково зачаюємо про те, чому перший приватний музей хотіли знищити й спалити; про легендарного батька і його боротьбу за право бути українцем; про "русскій мір" за стіною музею, що окопався в захопленій Лаврі, та за що митрополит погрожував Петру Гончару самим Сталіним; і головне як старожитності оживляють історію й приспану пам'ять.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Художник-монументаліст Петро Гончар | За чай.com | 09.04.2018 cмотреть онлайн