Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Рятувальники знайшли тіло дівчини біля мосту Патона

Телевидение
11.04.2018
Unidot
30просмотров
Посмотреть позже
Тіло дівчини знайшли столичні рятувальники у Дніпрі в столиці. Витягли його з води біля мосту Патона. У ЗМІ шириться інформація, що це нібито студентка медичного університету Мукаддас Насирлаєва, яка зникла у Києві 2 місяці тому. Втім у прокуратурі та поліції поки що цю інформацію не підтверджують, нині тривають слідчі дії. Студентка з Туркменістану навчалася на першому курсі на стоматолога. 30 січня вона вийшла з університету Богомольця і не повернулась додому. Слідчі встановили, що Мукаддас Насирлаєва стрибнула з мосту Патона. Адвокати зниклої заявили, що деканат по роботі з іноземними студентами вчасно не подав документи Мукаддас у міграційну службу, і тому медуніверситет розірвав із нею контракт. Прокуратура порушила справу за фактом доведення студентки до самогубства.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Рятувальники знайшли тіло дівчини біля мосту Патона cмотреть онлайн