Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Збірка фільмів "Українська Нова Хвиля: Runaway" виходить у національний прокат

Посмотреть позже
Шоста збірка українських короткометражних фільмів "Українська Нова Хвиля: Runaway" виходить у національний прокат. "Українська Нова Хвиля" шостий рік поспіль презентує короткометражні стрічки українських режисерів-дебютантів, що були відзначені на національних та міжнародних кінофестивалях. Цього року картин-учасниць – вісім. Серед них – "Випуск 97" Павла Острікова.

2017-го фільм став найкращою міжнародною короткометражкою за версією Молодшого журі на Кінофестивалі в Локарно. Головний герой стрічки самотній чоловік. Він ремонтує телевізори. Одного разу зустрічає свою однокласницю, якої не бачив більш як двадцять років. І намагається не втратити її знову. Прем’єрний показ "Української Нової Хвилі: Runaway" – о 19:00 сьогодні. Широкий національний прокат – завтра.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Збірка фільмів "Українська Нова Хвиля: Runaway" виходить у національний прокат cмотреть онлайн