Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Скрейчово. Діджей Валік розповідає як працював над альбомами Бумбокса "Голий Король" і "Люди"

Music
12.04.2018
boomboks
129просмотров
Посмотреть позже
Як з однієї платівки набрати семплів на п'ять хітів, чому не треба викидати платівки фірми "Мелодія", чи повинен діджей знати ноти, мистецтво чи спритність рук - дивіться фільм "Скрейчово" з діджеєм Валіком в головній і єдиній ролі. Багато скрейчів, шелесту вінілу, сміху і кепок 47.

Діджей Валик: "Ми зняли 18-хвилинний фільм, який розповідає про роль діджея в групі. Мета зйомки - просвітницька, я хотів щоб люди дізналися про те, що діджеї можуть не тільки включати музику й махати руками, а ще й грати на вертушках, як на музичному інструменті."

Фільм режисера Стаса Гуренко, виробництва Музики для Мас і Red Glass, буде доступний в Facebook Бумбокс: facebook.com/boomboxfamily і на Youtube-каналi групи: youtube.com/familyboombox

Стас Гуренко, режисер: “У мене, як і у багатьох любителів музики, професія діджея викликала лише одне питання: "Що це за чорна магія?!" Нарешті, завдяки цій зйомці, впали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи діджеєм. Взагалі, завжди цікаво робити фільми, які дозволяють побачити що “за лаштунками" оточуючого нас світу. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного єдиного звуку в пісні! ”

Олексій Согомонов: “Я фанат Валіка. І мені завжди хотілося пояснити кожному нашому слухачеві, що цей чувак, який смішно танцює та робить вжик-вжик, божевільний профі. А коли місяць тому ми випустили на вінілі “Короля” і “Людей”, я зрозумів, що крім стандартних "хто продюсував і хто оформляв", я повинен показати людям Мастера. “

Бумбокс
Тур “Голий Король”
13 квітня – Тернопіль
14 квітня – Кам’янець
29 квітня – Краматорськ
Квитки на сайті https://ternopol.karabas.com/bumboks-ternopil

Бумбокс
Трійка
20 та 21 квітня, клуб Atlas
Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
Квитки в касах міста та на сайті https://concert.ua/ru/events/bumboks-kiev

facebook.com/boomboxfamily
soundcloud.com/mfmlabel
instagram.com/boomboxfamily/
youtube.com/user/familyboombox
Комментарии (0)
Скрейчово. Діджей Валік розповідає як працював над альбомами Бумбокса "Голий Король" і "Люди" cмотреть онлайн