Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Тема дня. Як звільнити бранців Кремля?

Посмотреть позже
Український кінорежисер Олег Сенцов, засуджений у Російській Федерації, голодує вже восьмий день. Сьогодні в Україні перебував його адвокат, який повідомляв що Олег Сенцов готовий голодувати до фатального кінця.

Про це, а також про чергові затримання кримських татар в окупованому Криму, Ольга Сніцарчук говорить із активістом та правозахисником Максимом Буткевичем.Український кінорежисер Олег Сенцов, засуджений у Російській Федерації, голодує вже восьмий день. Сьогодні в Україні перебував його адвокат, який повідомляв що Олег Сенцов готовий голодувати до фатального кінця.

Про це, а також про чергові затримання кримських татар в окупованому Криму, Ольга Сніцарчук говорить із активістом Комітету солідарності з кримськими заручниками Максимом Буткевичем.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Тема дня. Як звільнити бранців Кремля? cмотреть онлайн