Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Українського політв'язня Клиха знайшли в тюремній психлікарні в Магнітогорську

Телевидение
04.07.2018
Unidot
60просмотров
Посмотреть позже
Політичний в'язнень Станіслав Клих, в обласній психіатричній тюремній лікарні у Магнітогорську. Про місце перебування бранця повідомила правозахисниця Наталія Щур, раніше протягом кількох днів відомості про нього збирали правники, бо не знали, де він перебуває. Захисниця зазначила, що знайшла українського політв'язня адвокат Катерина Бур'ян. За словами правозахисників, нині Станіслав почувається краще, однак дозволу на госпіталізацію не давав. Клих також поскаржився, що його дуже рідко виводять на прогулянки, а також забирають листи матері як тільки він їх прочитав. Нагадаємо, Станіслава Клиха затримали у 2014 році. Його засудили до 20-річного ув'язнення за обвинуваченнями в участі в бойових діях у Чечні. Сам Клих запевняє, що не воював і жодного разу не був у Чечні.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Українського політв'язня Клиха знайшли в тюремній психлікарні в Магнітогорську cмотреть онлайн