Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Отруєння дітей у таборі на Київщині: з'явилась нова версія

Телевидение
04.07.2018
Unidot
50просмотров
Посмотреть позже
Причиною отруєння дітей у таборі "Славутич" на Київщині стали зіпсовані йогурти. Такі попередні висновки Держспоживслужби. Там переконують - правила зберігання цього продукту порушили вихователі. Поставили його в кімнату замість того, щоб віднести в холодильник.
Річ не в йогурті як такому - запевняє керівництво табору. Кажуть, його вживали понад 200 відпочивальників. Тож, зле, за логікою, мало стати усім. Погане самопочуття дітей пов'язують, зокрема, і з навантаженнями в закладі.
Стан 8-річної дівчинки, яка в комі лежить в лікарні "Охматдит", не пов'язаний із отруєнням. Про це заявили в Міністерстві охорони здоров'я.
https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Отруєння дітей у таборі на Київщині: з'явилась нова версія cмотреть онлайн