Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У Раді хочуть збільшити кількість членів ЦВК

Телевидение
09.07.2018
Unidot
42просмотра
Посмотреть позже
У парламенті хочуть збільшити кількість членів Центрвиборчкому. Принаймні, така пропозиція, каже спікер Верховної Ради, звучала від різних народних депутатів. Нині він очікує, що вже до вечора понеділка представники всіх фракцій озвучать свої позиції щодо оновлення ЦВК. Більшість фракцій незадоволені тим, що в президентському поданні 14 претендентів на 13 крісел. І саме цим пояснюють торпедування голосування щодо Центрвиборчкому. В "Народному фронті" наполягають - вони "за" оновлення складу ЦВК, утім чекають, що в переліку буде 13 прізвищ. Схожа аргументація і в інших фракціях. У "Блоці Петра Порошенка" вимагають, щоб питання оновлення ЦВК було одним із перших у порядку денному цього сесійного тижня. Їхня позиція лишається без змін - не будуть голосувати за жоден законопроект, доки не буде призначений новий Центрвиборчком.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
У Раді хочуть збільшити кількість членів ЦВК cмотреть онлайн