Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

LIVE | Павло Вольвач - запорізький поет, але київський письменник | За чай.com | 09.07.2018

Телевидение
10.07.2018
Unidot
47просмотров
Посмотреть позже
У рідному Запоріжжі, десь між Хортицею і дніпрогеським Лєніним, був собі молодий поет, який працював то слюсарем, ливарником, сантехніком, художником-оформлювачем, солдатом Совєтської армії, продавцем, бутлегером, безробітним, тележурналістом, кореспондентом "Радіо Свобода".
А потім він став киянином й успішним письменником. Павло Вольвач, співець буремних 90-х, завітає на чаювання нині. Його романи "Кляса", "Хрещатик-Плаза", "Сни неофіта" - перекладені польською, словацькою, англійською, па-русскі і навіть турецькою. Лауреат Літературних премій імені Володимира Сосюри та імені Василя Симоненка. Роман "Кляса" (ода Запоріжжю і його мешканцям) здобув третю премію в номінації "Романи" на конкурсі "Коронація слова 2002".
Про літературний і смисловий спільний знаменник нації; про не вивчені уроки бандитських 90-х; про співжиття хохлів, малоросів, совків, українців та окуповані землі й мізки; що візьме гору: махновщина чи державотворення; про мир за будь-яку ціну та війну без кінця і звичайно ж про день, після перемоги.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
LIVE | Павло Вольвач - запорізький поет, але київський письменник | За чай.com | 09.07.2018 cмотреть онлайн