Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ЗСУ у миротворчих операціях: історія, сучасність та перспективи

Посмотреть позже
yt:video:HddPu7fSCNg
HddPu7fSCNg
UCWRZ7gEgbry5FI2-46EX3jA
ABOUT DEFENCE REFORM AND CHANGES OF THE ARMED FORCES OF UKRAINE


Військове телебачення України
https://www.youtube.com/channel/UCWRZ7gEgbry5FI2-46EX3jA

2018-07-10T12:31:50+00:00
2018-07-10T14:29:19+00:00

ABOUT DEFENCE REFORM AND CHANGES OF THE ARMED FORCES OF UKRAINE


Ми продовжуємо протистояти російській збройній агресії, продовжуємо відповідати на сучасні загрози. Також триває і розбудова ефективних Збройних Сил. Реформування війська проходить задля того аби Збройні Сили мали можливість виконувати найскладніші бойові завдання у найскладніших умовах. І зрештою в 2017-у році одним з наших головних завдань було створення коаліції наших іноземних партнерів та друзів, які допомагають Україні у всіх галузях сектору безпеки та оборони задля підвищення нашого потенціалу та збільшення тиску на Російську Федерацію. Фактично виконати це завдання в 2017-у році було складно і я підкреслюю Росія продовжує свою гібридну агресію проти України, застосовуючи дипломатичні, економічні та військові інструменти безпосередньо загрожуючи національній безпеці України, її територіальній цілісності, намагається вплинути на рішення місцевих політиків аби змінити курс, який обрав український народ, а саме Євроатлантична інтеграція. В цій ситуації весною 2018-го, з попередніми приготуваннями в 2017-у році, ми перейшли до формату Операції об’єднаних сил. Це не просто нова конфігурація, не просто новий етап розвитку операції, не тільки новий стан ¬– це також відображення нашого стратегічного бачення ситуації на Сході та наших прогнозів щодо її розвитку.
Говорячи простими словами про оборонну реформу та зміни, які відбулись в Збройних Силах України: ми продовжуємо реформування у командуванні. Було завершено створення командування Сил спеціальних операцій, перейшли на нову організацію в Десантно-штурмових військах, створено нове командування на Сході, збільшено його персонал, що дозволило в 2017-у році збільшити його можливості.
Комментарии (0)
ЗСУ у миротворчих операціях: історія, сучасність та перспективи cмотреть онлайн