Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Найкращі на світі банани / ТНВЧ

Посмотреть позже
Найкращі на світі банани
Бадді та Бінг отримали найкращі смаколики – банани з їхньої батьківщини. Джуліан вирішив поцупити ці чудові фрукти. Марлін хотіла відмовити його, та спробувавши банан, стала співучасницею. Вони зїли геть усі банани. На ранок горили розлютилися, вони почали шукати винного та руйнувати все на своєму шляху. Пінгвіни намагаються їх зупинити, та мавпи дізнаються, що їхні банани поїли видра ти лемур. Марлін та Джуліан тікають з міста, горили кидаються за ними. Пінгвіни намагаються врятувати двох злодюжок від розправи.
ТНВЧ
Пінгвіни тренуються та змагаються. Шкіпер намагається покращити свої показники, але вони лише погіршуються. Він дратується та хоче вдатися до ТНВЧ – тесту на витривалість чільника. Це давній пінгвінячий ритуал. Пінгвін має сам виконати три важкі завдання: зрушити з місця айсберг, уникнути полярного хижака та витримати найлютіший холод. Та оскільки до Антарктики повертатися ніколи, доведеться знайти замінники у Нью-Йорку. Тим часово командування бере на себе Ковальський. 
Комментарии (0)