Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Операція шимпінгвін / Снігогедон

Посмотреть позже
Операція шимпінгвін
Пінгвіни дізнаються, що шимпанзе Філа хочуть відправити на Місяць. Вони вирішують, що цього разу до космосу полетить пінгвін, який замаскується під мавпу. Вони проходять тест, щоб з'ясувати, хто з них має полетіти. Рядовий виграє змагання і потрапляє на Місяць. Та виявляється, що його лишать там на 25 років. Пінгвіни розпочинають рятувальну місію. 
Снігогедон
Пінгвіни готуються дивитися матч з американського футболу. Та Ковальські та Рядовий хочуть поспостерігати за фотосинтезом листя. Марлін та Шкіпер йдуть до магазину за смаколиками, але там з'являється офіцер Х. Наближається ураган століття, розпочинається снігогедон. Фред, Ковальські та Рядовий потрапляють до снігової пастки. У них починається клаустрофобія. Офіцер Х захоплює Шкіпера.
Комментарии (0)