Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Тунель кохання / Ідеальний день Шкіпера

Посмотреть позже
Тунель кохання
У тунелях стався вибух і шириться тріщина. Пінгвіни попросили про допомогу бобрів – вони мають усунути аварію. З бобрами познайомилися дівчата-борсуки Беккі і Стейсі. І хоча пінгвіни видворили борсуків, після зустрічі бобри тільки і думають, що про дівчат, і не можуть зосередитися на роботі.  Щоб розрядити обстановку, вирішили влаштувати дискотеку. Але дівчата і хлопці пересварилися через те, кому з ким танцювати. Тепер тут самі любовні трикутники. 
Ідеальний день Шкіпера
Шкіпер зрозумів, що сьогодні його щасливий день. Що б він не робив, йому неймовірно щастить. Сьогодні він вирішив вдертися до консульства Данії, щоб викрасти досьє на нього. Адже у Данії його розшукують за злочин. Пінгвіни розробляють операцію. Шкіпер має проникнути до будівлі через каналізацію. Та консульство має серйозну охорону.
Комментарии (0)