Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Час збирати кульки і час їх розкидати / З вами був Чак Чарльз

Посмотреть позже
Час збирати кульки і час їх розкидати
Ріко побачив афішу про новий набір для ляльки Королівна Зухвалість та геть здурів. Через нього вибухнули термоядерні консерви. Ріко засуджено до випробування кульками. Коли він добре поводитиметься, до банки кластимуть кульку. Коли погано – кульку вийматимуть. Якщо заповнить банку, отримає набір Королівни Зухвалість. Та коли банка майже повна, у нього стається новий напад лялькового безумства. Лемур також зацікавився цією лялькою. Він вирішив, що пінгвіни викрали Королівну і хоче повернути її додому.  
З вами був Чак Чарльз
Легендарного ведучого новин Чака Чарльза замінив Піт Пітерс. Тепер Чак працює в зоопарку. Пінгвіни вирішили допомогти йому повернутися до телевізора. Вони починають операцію зооновини. Потрібно вигадати яскравий сюжет, аби всіх вразити. Але Чак вирішив зробити новину про них – він одразу викрив пінгвінів. До рук йому потрапляє диск з їхніми секретами.  
Комментарии (0)