Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Бумбокс & O.Torvald - Вечiр в Рiо

Music
02.08.2018
boomboks
103просмотра
Посмотреть позже
Вечiр в Рiо.
Режисер: Микита Квасніков
Актриса: Анна Рікунова
Продюсер: Олексій Согомонов
Cо-продюсер: Дмитро Червоний
Другий режисер: Микита Булгаков
Оператор-постановник: Олександр Петроченко
Монтаж: Олександр Мішковський
Гафер: Андрій Барсуков
Стиліст: Марія Сивякова, Яна Вишнякова
Мейк: Джулія Мельник
Дякуємо компанії Filmotechnic, Еко-Кейтеринг, Івану Смирнову за надану допомогу.

Кліп "Вечiр в Рio" не перша спільна робота гуртів Бумбокс i O.Torvald, до "Рio" Хливнюк з Галичем до невпізнання змінили пісню “Сочи” гурту Ляпис Трубецкой.

Записана під час роботи над альбомом O.Torvald "Ти Є", "Вечiр в Рio" вперше офіційно вийшла три роки по тому на альбомі Бумбоксу "Голий король". А за кілька місяців O.Torvald включили цю пісню в свій альбом "Бiсайди".

Cлова пісні "Вечiр в Рio" написав Андрій Хливнюк, над музикою працювали музиканти O.Torvald, пісня записана Дмитром "Бобом" Хомулко в київській студії "Бобіна".

Якщо використовувати стандартні формулювання, кліп на "Рiо" дійсно довгоочікуваний - менеджмент груп кілька місяців намагався поєднати графіки артистів і в травні це нарешті вдалося зробити. За дві коротких ночі, на 29-му кілометрі траси Київ-Чоп, молодий український кліпмейкер Нікіта Квасніков змусив Женю Галича і Андрія Хливнюка пробігти не один десяток кілометрів. І не просто пробігти, а робити це з ризиком для життя, адже за ними гналася на автомобілі розгнівана Анна Рікунова, яка зіграла головну героїню.

В основі кліпу ідея погоні - це чи не найпоширеніший сюжетний хід в історії кінематографу. Існують десятки, якщо не сотні фільмів, деякі так і називаються "Погоня", зміст яких простий - відірватися від переслідувача за всяку ціну. Подивившись кліп "Вечiр в Рio", ви зможете вирішити чи вдалося це Андрію та Жені, та на чиєму боці ви б не були, віддайте належне героям Хливнюка і Галича, вони використали всі засоби - кидалися мобільним, хаотично стріляли, співали і весь цей час бігли крізь ніч.

Бумбокс
facebook.com/boomboxfamily
soundcloud.com/mfmlabel
instagram.com/boomboxfamily/
youtube.com/user/familyboombox

O.Torvald
facebook.com/OTorvald
soundcloud.com/otorvald
instagram.com/otorvald
Комментарии (0)
Бумбокс & O.Torvald - Вечiр в Рiо cмотреть онлайн