Повернення Супермена (2006)

Посмотреть позже
З часів четвертої частини пройшло 19 років. Лекс Лютор, головний ворог Супермена, продовжує скоювати злочини, радіючи відсутності свого найлютішого ворога. А в цей час Супермен повертається на Землю на криптонітовому кораблі до своєї прийомної матері Марти Кент. Вранці Кларк повертається в «Дейлі Пленет» і виявляє, що його давнє кохання - журналістка Лоїс Лейн - вже заручена з племінником редактора газети Річардом Уайтом і навіть завела від нього сина Джейсона, який ще досить слабкий, і тому змушений приймати багато ліків. Вона навіть написала статтю «Чому світові не потрібен Супермен», щоб повернутися до колишнього життя.

В цей час сама Лоїс сидить в новому напів-космічному літаку і бере інтерв'ю. Але раптом літак ламається і Кларк поспішає до нього, щоб врятувати його. Йому це вдається і всі його зустрічають з величезною радістю (одна Лоїс зомліла). Лоїс доручають написати статтю про його повернення (хоча вона заявляє, що він її дістав), а Кларку - про вимкнення електрики по всьому світу (яку хотіла написати Лоїс). Причиною цього вимкнення є експеримент Лекса з криптонітом, узятим з фортеці Кларка.

Несподівано Лекс виявляє, що криптоніт розширюється у воді і створює собі в Антарктиді криптонітовий замок. Лоїс вирішує дізнатися що-небудь про нього і відправляється до нього, взявши з собою Джейсона, але Лекс знаходить їх і бере в полон. Потім з'ясовується, що на Джейсона криптоніт не діє як думав Лекс. Джейсон вирішує відвернути охоронця, зігравши разом з ним на роялі, а Лоїс відправляє по факсу координати яхти, охоронець її виявляє, але Джейсон несподівано кидає в нього рояль, ніж ясно дає зрозуміти, що Супермен - його справжній батько. Їх замикають в холодильну камеру, але їх витягує Річард, який отримав координати. Але яхта виявляється розірвана навпіл і половина з ними починає тонути, але прилітає Кларк і рятує їх.

Криптонітовий замок небезпечний для Кларка, він втрачає свої сили і охоронці Лекса б'ють його, а потім сам Лекс пронизує його криптонітовим лезом. Кларк падає з величезної висоти прямо у воду. Тим часом Лоїс переконала Річарда повернутися за Суперменом, так як впевнена, що Лекс вб'є його. Вона повертаються і Джейсон бачить Супермена в воді, а Лоїс стрибає за ним і разом з Річардом витягують його з води. У літаку Лоїс витягує уламок леза з нього, даючи йому вилікуватися, потім Кларк летить на небо, до Сонця і підживлюється його енергією, щоб потім знищити криптонітовий замок. Він опускатся на глибину, щоб підняти замок в космос.

Лекс тим часом упевнений, що Супермен мертвий і його план незабаром здійсниться. Але тут відбувається землетрус, через якого гинуть люди Лекса, а він зі своєю пасією рятується на вертольоті. Але жінка зраджує його, злякавшись його грандіозних кровожерливих планів і викидає інші діаманти. Лекс не встиг повернутися за ними, замок розколюється і вони відлітають. Кларк ж піднімає замок в повітря, насилу долаючи вплив криптоніту. У космосі він викидає замок і втрачає свідомість. У лікарні його не змогли повернути до життя і всі вважають, що той помер. Але потім, його серцебиття нормалізується і він в комі. Тисячі людей стоять біля лікарні, щоб висловити свою вдячність і повагу Супермену, серед них і його мати.

Лоїс відвідує Супермена, але той у комі. Вони йдуть і через деякий час, Супермен зник. Він відвідує Лоїс і летить в космос, щоб далі стежити за порядками на Землі.
Комментарии (0)
Повернення Супермена (2006) cмотреть онлайн