Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Сергій Бабкін - 11 дітей з Моршина (Аудіо) / OST «11ДЗМ»

Посмотреть позже
Прем’єра офіційного саунд-треку авантюрної української комедії «11 дітей з Моршина», автором якої став актор та саунд-продюсер фільму Сергій Бабкін.

Нещодавно стало відомо, що Бабкін не просто зіграє в «11 дітей з Моршина», а й стане саунд-продюсером стрічки! Вже зараз можна почути офіційний саунд-трек до фільму з однойменною назвою, який написав і виконав Сергій.

«Я обожнюю процес написання пісень для вистав, художніх фільмів та мультиків. Але, на превеликий жаль, такого роду пропозиції трапляються вкрай рідко. І ще рідше виходять у світ всі ці роботи. Цього літа я став причетний до створення фільму «11 дітей з Моршина». Мене захоплює дух кінознімального майданчика! Та цього разу я не лише актор неймовірної авантюрної комедії, я вперше в житті ще й музичний продюсер у кіно! Мені дуже приємно, що мене оцінили як музиканта, і мій смак стане в нагоді у підборі творів і груп для створення потрібної атмосфери кінострічки. А ще я став автором головної пісні фільму, яку написав наступного дня після прочитання сценарію!»

А зовсім скоро відбудеться прем'єра відеокліпу на головний саунд-трек фільму, в якому знялись багато українських кінозірок!

Офіційні сторінки Сергія в соц. мережах:
Facebook https://www.facebook.com/babkin.official
VK http://vk.com/sbabkin
Instagram http://instagram.com/babkin_official
Cайт http://sbabkin.com.ua/

Контакти:
Booking Сніжана +38 067 571 27 33 snezochek85@gmail.com
PR-director Юла +38 067 415 20 20 pr@yulainfo.com (YULA company)
Комментарии (0)
Сергій Бабкін - 11 дітей з Моршина (Аудіо) / OST «11ДЗМ» cмотреть онлайн