Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
Телевидение

Пираньи/Піранії

На деякий час зірки шоу-бізнесу можуть зітхнути з полегшенням. Піранії нагострили зуби на головних ньюзмейкерів найрезонансніших подій.  Усе, що хвилює обивателів, буде пильно розглядатися в сюжетах і подаватися з гумором і в ігровій формі. Андрій Шабанов, ватажок зграї, нікому не довіряє і змушує піраній все перевіряти на власному досвіді. Кожну резонансну подію, закон або нововведення вони "пропускають" через себе. Для них не існує зачинених дверей. Піранії проникають на всі закриті заходи й показують те, що приховано. Найнесподіваніші та найактуальніші питання. Найоригінальніші рекомендації. Найнестандартніше вирішення проблем, з якими ви зустрічаєтеся щодня. Все це в оновлених "Піраніях"!  Кому вигідно труїти українців водою з крану? Скільки заробляють жебраки на вулицях? І чи можна під виглядом "високого мистецтва" продати свою саморобку?