Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
Телевидение

Війна світів. Ревізор проти Шефа/ Война миров. Ревизор против Шефа

Хто не замислювався над тим, щоб відкрити власний ресторан?Кому як не їм – головному Ревізору країни і Шефу – відомі всі секрети успішного ресторанного бізнесу?Оля Фреймут та Арам Мнацаканов вирушають на пошуки ідеального ресторатора, щоб вручити йому 500 000 грн. на відкриття власного закладу.Але претендентів на реалізацію мрії дванадцять, а приз – один.На місяць Оля Фреймут та Арам Мнацаканов стануть наставниками для дванадцяти учасників проекту "Війна світів. Ревізор проти Шефа".У них одна мета – знайти і виховати найкращого ресторатора. Але методи різні!Він навчає учасників, вона – оцінює їхню роботу!Він – прагматичний і має досвід розвитку успішного ресторанного бізнесу. Вона – скурпульозна, авантюрна, ризикова. Улюблениця народу. Представляє інтереси споживача.   -  місяць в ізоляції!   - 12 міст від Києва до Одеси.   - 12 раундів запеклої боротьби. Поле бою – фешенебельний круїзний лайнер. Кожного дня найслабший вибуває зі змагання, щоб переміг гідний.Зійшовши на лайнер, Оля Фреймут та Арам Мнацаканов поставили на кін свою дружбу. Учасники теж зробили ставки: все або нічого!
Війна світів. Ревізор проти Шефа/ Война миров. Ревизор против Шефа