Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
Робота Голосом

Академія юних відьом (озвучення)

Жанр: Пригоди, фентезі, комедія, школа, магія Країна: Японія Кінокомпанія: Тригер Режисер: Йо Йошінарі Актори: Мічіо Мурасе, Меґумі Хан, Фуміко Орікаса, Йоко Хікаса Сюжет:Ацко Каґарі у дитинстві потрапила на магічне шоу, де виступала відьма Шайні Черіот. Відтоді вона мріє стати такою, як вона, і чарувати так само. Але для цього потрібно вчитися. І тому батьки відправляють її до Академії Луна Нова, де колись вчилася її кумирка. Акко нічого не знає про магію, тому їй слід із найгіршої відьми в історії перетворитися в найкращу.Переклад: GedetОзвучення: Катерина Солопко (Kate Lem), Людмила Швець(Артимко) Максим Коноваленко (Kotyavr)Робота зі звуком: KotyavrЗавантажити HDTVRip 720p:http://fex.net/#!753189443345https://toloka.to/t81059
Академія юних відьом (озвучення)